Túžite po špeciálnej, jedinečnej lampe?

Ak potrebujete lampu na mieru podľa Vašich predstáv alebo na nejakú špeciálnu príležitosť, ste na správnom mieste.

Rád Vam pomôžem vytvoriť jedinečný kúsok, ktorý rozjasní svetlom Váš domov, alebo domov obdarovaného.

Kreovať ideu a výrobný postup môžeme i spoločnými krokmi tak, aby ste boli bezprostrednou súčasťou Vašej špeciálnej lampy.

Napíšte nám Vašu predstavu  Materiál

  Súčasťou každej lampy je drevený kúsok z prírody, ktorý jej dodáva čaro, eleganciu a charizmu. Môžete si ho vybrať z mojej ponuky, alebo načrtnúť mi svoju vlastnú predstavu. Podstavce lámp môžu byť tiež drevené, kamenné, kovové, či odliatky z betónu.

  Prevedenie

  Prevedenie lampy vieme vytvoriť v rôznych veľkostiach od stolových solitérov, párových na nočné stolíky, stropných, nástených, alebo stojacich v priestore. Dokážeme prispôsobiť dizaj lámp na mieru k Vašemu interiéru i po farebnej stránke. Paleta možností je otvorená.

  Funkčnosť

  Lampa sama o sebe je užitočná, je však možné túto užitočnosť rozšíriť a pridať svietidlu napríklad bezdrôtovú nabíjačku, misku na ovocie, odkladací priestor na knihu, alebo iné vychytávky. Fantázii môžete dať voľnosť.

  Žiarovky

  Naše lampy sú prevažne vybavené úspornými LED žiarovkami, ktoré sú kvalitné i dizajnové. Podľa potreby vyberáme tvar a veľkosť žiarovky, svietiviosť a farbu svetla, veľkosť závitu alebo stmievateľné žiarovky, ktorou si nastavíte intenzitu svietivosti.

  Tienidlá

  Táto časť je veľmi dôležitá a dodáva lampe celkový imidž. Vieme pre Vás nielen vybrať vhodný typ, veľkosť či farbu, tienidlo vieme aj dekoratívne ozdobiť o rôzne prírodné prvky, kvety, listy, či iné.

  Komponenty

  Elektrické kompotenty, káble, vypínače, úchytky môžu byť v rôznych farbách, veľkostiach, či materiáloch – od keramických, sklenených, umelohmotných až po prírodné, ľanové.